Jsme jedním z hlavních výrobců LED osvětlení

  • TESLA lighting je česká značka a česká firma známá po celém světě jako přední dodavatel světelných zdrojů a osvětlení pro všechny segmenty rodinného i profesního života. TESLA lighting maximálně pracuje na inovacích a kvalitě – všechna naše světla prochází sérií měření ve vlastních laboratořích, aby se k vám, našim zákazníkům, dostalo jen světlo té nejvyšší kvality.
  • Sortiment TESLA Lighting zahrnuje klasické LED zdroje do domácností a pro profesionální použití, zejména pak žárovky, trubice, podhledová i stropní svítidla, reflektorové i průmyslové LED zdroje včetně High bay, svítidla pro veřejné osvětlení, zemní i podlahová svítidla, triproof svítidla s vyšší úrovní ochrany krytí.
  • Naprosto unikátní technologii LED Crystal 360° představila společnost na trhu koncem roku 2013. za tuto novou technologii získala společnost ocenění od české stavební akademie – zlatá cena za výrobek – technologie roku 2013 a ocenění Grand Prix od odborné poroty veletrhu For office 2014.

Nadčasovost a efektivita jsou synonymem společnosti TESLA lighting, proto vyrábíme pouze nejmodernější LED osvětlení s ohledem na udržitelnost, šetrnost, dlouhodobost a příznivé ceny pro naše zákazníky.  

Produkce TESLA lighting

  • Výrobky splňují náročné parametry pro získání všech potřebných certifikací a povolení k prodeji na trzích jak České republiky, tak i v zahraničí.
  • Kromě žárovek pro koncové zákazníky vyrábíme reflektory, nevýbušná svítidla, veřejná osvětlení a další produkty do profi segmentu.
  • Světla TESLA LED jsou jedněmi ze světově jedinečných, skutečně ekologicky šetrných výrobků. Potřebují jen zlomek energie klasických žárovek či halogenů, halogenidových výbojek nebo zářivek a jsou 100% recyklovatelné.